McCULLOCH M 125-97TC

197 kg
Převodovka
automatické

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• Luxusně se ovládá, není hlučný, krásně sbírá do koše,malá spotřeba, krásné zpracování , určitě dobrý kup.

Po přečtení některých negativních recenzí zcela předčil mé očekávání. Při sekání větší plochy okrasného trávníku jsem nenašel žádný problém.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Koupil jsem ho na www.ceskazahrada.cz . Nevim proč ho jiní nabízejí za 55000,- , když ho lze koupit i za daleko nižší cenu. Traktor jezdí, seká, tak co dodat. Zbytek uvidíme po delší době.

• zatím ho mám jen chvíli,sekali jsme jen dvakrát,ale zatím spokojennost

Počet nožů
197 kg
Převodovka
automatické

Kompaktní zahradní traktor McCulloch s výkyvnou přední nápravou a ocelovým podvozkem je ideální pro práci i v úzkých prostorech se šířkou záběru 97 cm a integrovaným sběrným košem o objemu 220 litrů. Snadno si nastavíte výšku sečení od 2,6 do 10 cm nebo sběrný program Turbo a díky příjemnému ergonomicky řešenému volantu se vám bude dobře jezdit po jakémkoliv trávníku.  Nastavte si, jak potřebujete výšku sedadla a do praktického držáku na nápoje si vložte láhev s vodou. Plnost sběrného koše můžete kontrolovat díky světelné kontrolce a při případném výskytu nějakého problému stiskněte bezpečnostní spínač pod sedadlem. Žací ústrojí je vybaveno antiskalpovacími kolečky, která snižují riziko poškození trávníku při sečení. Pokud vám čas nepřeje, stmívá se a je třeba ještě kousek trávníku posekat, stačí zapnout světla a práci dokončit.

Motor

Typ volantu Komfortní

Sběrný koš Součást dodávky

Deflektor K dispozici jako příslušenství

Rozměry

Rozměry pneumatiky, přední, palce 15x6-6"

Rozměry pneumatiky, zadní, palce 18x9,5-8"

Objem sběrného koše, litry 220 l

• zatím ho mám jen chvíli,sekali jsme jen dvakrát,ale zatím spokojennost
    • trochu více hlučnější
  • , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• poměr cena/kvalita a výkon
    • optimální velikost žacího ústrojí i sběrného koše pro střední zahrady
    • spolehlivé startování
    • jednoduché vysypávání koše
    • výborná ovladatelnost
    • trochu hlučnější
    • utěsnění koše (nějaká tráva proletí skrz mezery ven)

Výborný pomocník pro střední zahrady.
    Plochu, kterou jsem sekal 4 hodiny, tento traktor zvládne za méně než hodinu na 3-4 vysypání a v mnohem lepší kvalitě.
    Všem doporučuji.

• Začínám třetí sezónu s tímto traktorem a musím říct že je celkem bezproblémový, plochu sečení cca 3 000 metrů zvládá bez problému. Pozor na zaseknutí nožů při sečení o nějakou překážku, nemá žádnou pojistku. Poprvé jsem vyrhl kladku ze závitu a podruhé vylámal převodová kola v náhonu jednoho z nožů. Oprava svépomocí ozubená kola stála cca 250 Kč.
    • Jinak jsem spokojen
    • - Pozor na zlodějskou cenu řemenů nejde sehnat ve standardu který stojí cca 50 Kč buď je příliš těsný nebo padá.
    • - Za totožný "originální" zaplatíte min 1150 Kč.
    • - Za ty peníze už uvažuji že si nechám jednu napínací kladku nechat vyrobit větší nebo menší abych mohl použít neoriginální standardní řemen.

Cena odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v Hobbycentrum Praha 5

• - přesně odpovídá parametry pro moji potřebu
    • - doporučení přátel
    • - nil

- parametry a výkon vhodný pro naší zahradu
    - nemám připomínek
    - OK
    - ano
    - vhodný produkt pro větší zahradu cca 1800 m2.

• Dobrý den před měsícem jsem zakoupil tento traktor a mužu říci že jsem s ním velmi spokojen. Traktor jsem si vybalil a sestavil sám udivilo mě kvalitní zpracování čekal jsem trošku čínu ale vše pěkně uděláno a hlavně kvalitně dotaženo po měsíci provozu nic neupadává neklepe se atd. Měl jsem strach že výkon nebude nic moc proti stiga uvádí mc culloch polovičku a zase jsem byl mile překvapen mám na pozemku svah a v pohodě to zvládám sekat i do kopce. Samozřejmě musíte odmontovat ten šroubek dorazu plynu je tam pro ty lidi co nemaj cit pro stroje. Za ty peníze dobrý pomocník se super vzhledem mužu jen doporučit.
    • Zatím žádné možná mohl mít větší sběrný koš ale možná mám velký pozemek na sekání.

Super stroj promění práci na zábavu sekám ted´nějak častěji......Jo a nejsem prodejce pracuji jako motomechanik.

• Pěkný design,
    • dobré sekání ,
    • dobrý sběr,
    • rychlý pohyb,
    • zajištění bezpečnosti různými čidly,
    • pohyb vzad při jízdě i sekání,
    • objem koše je tak akorát - větší by se mi díky vyšší hmotnosti hůř vyklápěl,
    • s košem je dobrá manipulace,
    • robustní kola v terénu dobře zabírají (zkušenost i v mírně svažitém terénu).
    • Nepatrně vyšší hlučnost, některé části při běhu motoru docela vibrují. Možná vyšší spotřeba, ale tady srovnání moc nemám, spíš zkreslenou představu podle sekačky...

Snese srovnání i s dvakrát tak drahým traktůrkem, s nímž jsem občas sekala, možná je jen nepatrně hlučnější. I dražšímu se ucpe komínek, když je tráva mokrá a současně trochu přerostlá. McCulloch mě naopak mile překvapil, co všechno je schopen vzít. Při volném zadním výhozu zvládl 30 cm vysokou trávu. (Nemá se to z bezpečnostních důvodů dělat, ale když nemáme k tomuto účelu deflektor, lze to obejít zmáčknutím pojistky sekání např. svorkou).
    Zatím se zdá dobrý poměr cena a výkon. A navíc je krásný!

• silný motor na jednoválec
    • šířka záběru
    • alespoň jedny antiskalpovací kolečka
    • seká i dozadu
    • pěkný design
    • jemné rozjezdy pedálem na nohu
    • hlučnost,ale namám s čím srovnat

je docela hlučný,ale nemám s čím srovnat
    jinak utáhne vozík s kupou hlíny cca 300 kg,možná by utáhl i víc,ale nechci ho trápit
    tahal jsem i brány po trávě jako odmechovač
    koš je dostatečně velký po odpojení kontaktu koše můžete trávu házet za sebe nebo na vlečku
    cena odpovídá kvalitě,dobrá koupě
    sekání je zábavou,samo,že je lepší sekat když není tráva mokrá,jinak se ucpe komín,ale dlouhá ruka nebo klacek stačí na vyčištění
    sbírá krásně i listí
    když je tráva kratší,můžete sekat velmi rychlou jízdou

• dokud jede, ok
    • 1x reklamace -špatné natažení řemenu, který se přetrhl. oprava 40 dnů
    • Ted už 50 dnů čekaj na jeden blbej spojovací drátek.

dokud to jede, je to super a dá se sehnat za super cenu. v hypermarketech se předháněj v ceně a ještě Vám daj 10% slevu, když ho maj jinde levnější. Pak se to rozbije a proklínáte....sice málokdy, ale k čemu je traktor, který v hlavní sezoně leží 2 měsíce v servisu....