AL-KO T 18-103.2 HD-A Comfort 123016

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Vysoce kvalitní komponenty vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku:

Tak se prezentuje zahradní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD. Tento zahradní traktor má vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto je doma na většině zahrad. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou deflektory, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě.

Pokud hledáte pohodlnou sekačku na trávu pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou. Mulčování nebo sběr – na míru vašim potřebám Se svou šířkou záběru 103 cm je zahradní traktor z kategorie Comfort perfektní pro efektivní a rychlé sekání velkých travnatých ploch (vhodné až do 6000 m²).

Travní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD je poháněn 8,5 kW výkonným, robustním a nízkovibračním Briggs & Stratton Powerbuilt 4175. Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit v 6 krocích od 30 mm do 80 mm jedním ruka. Odolné žací ústrojí z ocelového plechu obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy a lze jej sejmout v několika jednoduchých krocích. To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů. Pokud byste chtěli na tomto traktoru použít volitelnou funkci mulčování (mulčovací klín obj. č. 119656), lze jej předělat bez nářadí. Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.

Velký sběrný box o objemu 220 litrů lze pohodlně vyprázdnit ze sedadla pomocí teleskopické páky. Na přední část traktoru sekačky AL-KO Comfort 18-103.2 HD lze v zimě připevnit také sněhovou radlici. S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci. Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí. Kupte si zahradní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD & alternativy.

Základní charakteristika:

Funkce 2V1: sekání a sběr trávy

Robustní kvalitní motor Briggs & Stratton s nízkými vibracemi

Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem

Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod

Široká kola pro optimální trakci

Elektromagnetická spojka spínání žacího ústrojí

Funkce mulčování (volitelný mulčovací klín) prostřednictvím mulčovacího zámku, lze jej pohodlně uložit na skelet stroje

NOVINKA PRO SEZÓNU 2023: Vylepšený rám koše pro snadnější zavěšení a vyháknutí koše, menší síla potřebná k vyprázdnění koše.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.