KUBOTA GR 1600 III

13,5 PS (10 kW) SAE 13,5 k, úsporný kapalinou chlazený motor Kubota, 2-válec, spotřeba do 1,5 l/hod. Hydrostatická převodovka, náhon sečení kardanem. 2 nožové sečení 1,07...
379 990 Kč
Doprava 799 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka ELVA PROFI s.r.o.

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta799 Kč93 % • 751 recenzíDalší informace

Popis produktu

13,5 PS (10 kW) SAE 13,5 k, úsporný kapalinou chlazený motor Kubota, 2-válec, spotřeba do 1,5 l/hod. Hydrostatická převodovka, náhon sečení kardanem. 2 nožové sečení 1,07...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
zahradní traktory
Výkon
13.6 HP
Objem koše
370 l
Počet nožů
2
Světlomety
ano
Převodovka
automatické

Parametry produktu

Výrobce
Typ
zahradní traktory
Výkon
13.6 HP
Objem koše
370 l
Počet nožů
2
Světlomety
ano
Převodovka
automatické

Popis produktu

13,5 PS (10 kW) SAE 13,5 k, úsporný kapalinou chlazený motor Kubota, 2-válec, spotřeba do 1,5 l/hod.

Hydrostatická převodovka, náhon sečení kardanem. 2 nožové sečení 1,07 m., výhoz do koše 370 l. 11 pozic sečení, 25 – 102 mm.

Malý, ale výkonný.

Popis produktu

GR 1600 II  

TRAKTOROVÁ SEKAČKA KUBOTA S NAFTOVÝM MOTOREM

Vylepšený model úspěšné traktorové sekačky GR 1600 je vybavená nově vyvinutým sběrným košem na trávu ( s větším objemem a lehčím) . Stejně jako ostatní modely řady GR reprezentuje elegantní design ve spojení s ojedinělou technologií a promyšleným využitím osvědčených funkcí obvyklých u profesionálních traktorových sekaček Kubota. Tato elegantní, komfortní a výkonná traktorová sekačka se snadnou obsluhou a pohodlně dostupnými ovládacími prvky umožňuje každému uživateli dosažení perfektních výsledků při sečení.

VÝKON

Silný motor Kubota

Vývoj a konstrukce vynikajících motoru má u firmy Kubota dlouholetou tradici. GR1600 II je vybavena dvouválcovým naftovým motorem o výkonu 13,5 HP, který snese mnohem větší zatížení, než řada benzínových motorů s vyšším udávaným výkonem a to při výrazně menší spotřebě paliva. Tento motor s velkým točivým momentem zaručuje, že sekačka může i v náročných podmínkách pracovat řadu hodin a sekat i vysokou a silnou trávu. Díky velké palivové nádrži s kapacitou 18 l je možné pracovat delší dobu.

Velmi robustní pohon kloubovou hřídelí

Na rozdíl od benzinových travních sekaček, které používají opotřebitelný klínový řemen, je u GR1600 II přenos síly řešen přes kloubovou hřídel stejně jako u každého profesionálního stroje. Tento systém pohonu společně s hnací spojkou s olejovým chlazením pracuje robustně a bezporuchově.

Hydrostatická převodovka

Oceňovaná a mnohostranná hydrostatická převodovka od firmy Kubota se ovládá jedním pedálem a umožňuje docílit maximální jízdní rychlost 10 km/h.

SEČENÍ

Žací ústrojí

Je konstruováno obdobně a provádí sečení a sběr trávy stejně kvalitně jako žací ústrojí, určená pro profesionální využití. Díky snadné obslužnosti dokáže využít všechny výhody, které jeho konstrukční pojetí nabízejí, prakticky každý uživatel.

Sběrný koš na trávu

Velký sběrný koš s objemem 370 litrů je neuvěřitelně robustní a protože je vyrobený z lehkého materiálu zůstává snadno ovladatelný. Na vyhazovacím kanálu žacího ústrojí (A) byla provedena celá řada zlepšení. Došlo k jeho zvětšení, aby nedocházelo k ucpávání. Navíc byl doplněn elektronickým senzorem, který signalizuje nutnost vyprázdnění. Pomocí nově zabudované páky na boku traktoru (B) s pomocným plynovým pístem může řidič vysypat snadno a lehce posečenou trávu aniž by opustil sedadlo. Sklopné víko sběrného koše (C) je možné doširoka otevřít a získat tak možnost lepšího přístupu. Pro případ, že se rozhodnete pracovat bez sběrného koše je nabízen jako samostatné příslušenství reflektor, který vyhazuje trávu přímo na zem a dá se velmi jednoduše nasadit na konec vyhazovacího kanálu.

DESIGN - KOMFORT

Stylový design stroje GR1600-II začíná u aerodynamického tvaru krytu motoru a elegantních reflektorů a pokračuje až ke zcela nově vyvinutému a snadno ovladatelnému sběrnému koši na trávu. Krása designu se však neomezuje pouze na vnější část. GR 1600-II je také překvapivě pohodlný. K ergonomickým pozoruhodnostem jeho výbavy (viz obr) patří rovná podlaha na místě řidiče, zajišťující dostatek místa pro nohy a velmi přehledná přístrojová deska (Easy Checker), která umožňuje optimální kontrolu všech funkcí traktoru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.