Partner P 11577 RB

• seká krásně
    • zatím nevím

zatím nemáme dostatečně prozkoušené

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• velký koš, nízká spotřeba paliva, velký záběr, pohodlné ovládaní, intuitivní ovládaní
    • při zařazení 6 stupně se dost klepe kapota.

Můj první trakturek. Naprosto skvělé. Jsem z něj nadšený. Dřív jsem sekal zahradu 4 hodiny ted jsem to měl za 1,5. Smůla je jen že tráva roste tak dlouho.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dobrý pomocník na zahradu, za přijatelnou cenu.
    • Perfektní na ovládání.
    • S tímto traktůrkem si člověk užije zábavu a zároveň si i odpočine si.
    • Dobrá úspora času oproti sekání s běžnou sekačkou.

Dobrá cena.

Světlomety
Převodovka
manuální
Sběrný koš

Traktor PARTNER P11577RB na sekání trávy s výkonným motorem B&S PWR BLT a robustní, v 6-ti stupních nastavitelnou, sekací plošinou. Zahradní traktor PARTNER P11577RB je vybaven sběracím košem na trávu o objemu 200 l. Výkyvně zavěšená přední osa traktoru PARTNER P11577RB slouží k pohodlnější práci. Ideální použití PARTNER P11577RB je ve středně velkých zahradách.

Technické parametry

Výkyvná přední náprava ANO

Reflektory ANO

Držák na pohárek ANO

Sběrný koš Součást dodávky

Mulčovací sada/záslepka K dispozici jako příslušenství

Rozměry

Rozměry pneumatiky, přední, palce 13x5-6"

Rozměry pneumatiky, zadní, palce 16x6,5-8"

Objem sběrného koše, litry 200 l

Základní stroj, délka, cm 226 cm

Základní stroj, šířka, cm 88 cm

Základní stroj, výška, cm 101 cm

Hmotnost, kg 190 kg

PŘED PRVNÍM POUŽITÍM PARTNER P11577RB * přečíst pečlivě návod k použití! * doplnit potřebné množství oleje (většinou 1,4-1,9l) a paliva ( viz návod k použití ) * doplnit elektrolyt do baterie (je součástí), pokud baterie není již připravena * po prvních 8 provozních hodinách vyměňte olejovou náplň, následně po dalších 50 hodinách * doporučujeme oleje 10W/40  * žací ústrojí zapnete jen při připojeném koši a obsluha musí sedět na sedačce

• , zakoupeno v KASA.cz

• seká krásně
    • zatím nevím

zatím nemáme dostatečně prozkoušené

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• při zařazení 6 stupně se dost klepe kapota.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dobrý pomocník na zahradu, za přijatelnou cenu.
    • Perfektní na ovládání.
    • S tímto traktůrkem si člověk užije zábavu a zároveň si i odpočine si.
    • Dobrá úspora času oproti sekání s běžnou sekačkou.

Dobrá cena.
    Doporučuji výrobek všem.

• Obratný
    • Silný motor
    • Perfektní "rejd" otočí se na pětníku
    • Super cena-já jej koupil za 32 500 kč
    • Jediné co mne ze začátku vyděsilo bylo to,že při sekání kolem stromů,kdy jsem se musel vyklánět na sedačce do stran, docházelo k výpadkům motoru,ale záhy jsem zjistil,že vlastně to dělá spínač pod sedadlem řidiče který v případě odlehčení sedačky okamžitě vypíná motor.

Mám zahradu cca 60x30 metrů rovinatý terén. Posekání motorovou ruční sekačkou s pojezdem a košem na 60 litrů obsahu jsem absolvoval za 2,5 hodiny.
    Partnerem to v pohodě zvládám za půl hodiny.Jezdí jako čert,místo mulčovací ucpávky za "pouhých 2500,-kč" jsem díky recenzi na tomto odkazu použil plastový kanystřík od zimní směsi do ostřikovačů osobního auta a nemá to chybu.Další úpravu jsem hned po koupi udělal na přívodním kabelu k zapalovací svíčce. Ten kabel je totiž krátký a leží na válci motoru a věřím,že se musí zákonitě po krátké chvíli provozu přepálit a zkratovat na kostru motoru. Použil jsem kousek svářecího drátu o průměr 2,5 mm, na jednom konci jsem udělal očko které jsem přišrouboval pod šroub hlavy válce, drát přizpůsobil tak,aby nadzvedával zapalovací kabel a aby nedocházelo ke kontaktu s hlavou motoru. Práce na tři minuty a je po problému.Odklápěcí plechový kryt motoru jsem v dosedacích místech na plastový kryt podložil samolepící gumovou páskou a je po problému s odíráním.
    Zatím vše super,po sekání vždy vystříkám vodou ze zahradní hadice spodek sekačky a celý traktůrek proudem vody umyji.
    Ještě jsem před prvním uvedením do provozu sundal plastové krytky všech kol, mazacím tukem namazal třecí pdložky a do krytek dal trošku mazacího tuku.
    Hlavně doporučuji přečíst si NÁVOD NA OBSLUHU !!!!
    Potom se vyvarujete toho,že při sekání ,kdy chcete couvnot Vám motor vypne . Ale stačí jen přepnout klíček v zapalování a je po problému.

• dobrá cena
    • výkon solidní

doporučuji na1500 m2

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• rychlé, bez problémů a ochotný personál

naprosto bezproblémový obchod

• Vše

Tento traktůrek máme už 2 měsíce a už jsme s tím posekali 2 hektary pole z celkové velikosti 8.5 hektaru.A pravidelně sekáme velkou zahradu, a žádný problém s výjezdem nebo sílou.

• , zakoupeno v KUPSI.to

• Veký pomocník proti ruční sekačce
    • Na doporučení švagra ,který ho má

Veká ploca nasečení
    Zatím dobré
    Ovládání dobré,ucpává se výhz sečené trávy
    Ano
    Veký pomocník
    Přesné označení zboží

• dobrá cena,dobré ovládání škoda té spojky , spotřeba, pěkný tvar,
    • při druhém sekání trávy strhnutá řemenice na které je vyfrézován tisícihran i hřídel s tisícihranem pohonu nože, ani se nedivím, řemenice plech 1mm a hřídel nízká třída železa 10000, mohli dát střižný klín,nebo různé druhy oceli, a tak odešly obě součástky najednou. ani neprokluzla řemenice. na 6- stku se rozjíždět měli napsat vystřelíte.

časem to doma dokutíme :-). na 6- stku se rozjíždět měli napsat vystřelíte.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Dobrá cena solidní jednání a rychle doručení.

Jsem spokojen mohu jen doporučit.