Seco Starjet P6 4x4 PRO S536026051162

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Stejně jako u STARJET P6 PRO, i zde najdeme stejnou techniku, navíc s pohonem všech čtyř kol.

Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. Vysokozdvižné vyklápění zásobníku trávy na zem či do kontejneru.

Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ.

Pro více informací nahlédněte do příslušenství.

Poté Starjet P6 4×4 PRO využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně.

V zimě se Starjetem 4×4 můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice s možností doplnění o rozmetadlo soli.

Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku nebo rozmetat hnojivo nebo travní směs za pomoci přípojného rozmetadla.

V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

V CENĚ STROJE OBSAŽENO VYŠKOLENÍ OBSLUHY!

Přes webové stránky nelze uskutečnit prodej tohoto výrobku prostřednictvím zásilkové služby, s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví zákazníka. Prodejce Bartoš nářadí s.r.o., je povinnen seznámit kupujícího s obsluhou, údržbou výrobku a bezpečnostními předpisy. Předat řádně vyplněný záruční list, kde uživatel výrobku svým podpisem potvrdí převzetí výrobku. Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v prostorech prodejce.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.