Solo by AL-KO T 15-95.4 HD-A Premium 127705

Nový designový facelift. Pocit jako v autě! Díky novému faceliftu vypadá traktor díky novým LED páskům pro denní svícení téměř jako auto. Všestranný s vynikajícími prémiovými...
73 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka In-te.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma240 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 3 479 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta9 999 Kč98 % • 2 673 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nový designový facelift. Pocit jako v autě! Díky novému faceliftu vypadá traktor díky novým LED páskům pro denní svícení téměř jako auto. Všestranný s vynikajícími prémiovými...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
260 kg

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
260 kg

Popis produktu

Nový designový facelift. Pocit jako v autě!

Díky novému faceliftu vypadá traktor díky novým LED páskům pro denní svícení téměř jako auto. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky sečení. Snadno nastavitelná a jasně čitelná výška sečení. Výšku sečení lze snadno nastavit v 7 úrovních od 30 mm do 90 mm. Maximální komfort sezení získáte na našem prémiovém sedadle, které lze upravit podle vašich potřeb. Nyní s pohodlnými područkami (volitelné příslušenství). Dosáhněte maximální ergonomie s intuitivně uspořádanými pedály vedle sebe s nožní hydrostatickou převodovkou a také hlubokým nástupem včetně spousty prostoru pro nohy. S 95 cm širokým žacím ústrojím se dvěma noži a zvláště vysokou rychlostí lze efektivně sekat i velké zahrady až do 7000 m². V zimě lze žací ústrojí snadno demontovat za účelem údržby nebo použití traktoru jako vozidla na odklízení sněhu. 20 palcová zadní kola zajišťují dobrý postup v jakémkoli terénu a na jakémkoli povrchu. Traktor T 15-95.4 HD-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW. K dispozici je vám široká škála příslušenství, jako je tempomat, chytrý kokpit, elektrické vyprazdňování koše. Stejně jako přívěsné vozíky, rozmetadla hnojiv, sněhové pluhy a zahradní válce.

Funkce maxRun® & SMART COCKPIT:

Chybrý kokpit usnadňuje sekání trávy, které je potom efektivnější a lehčí. Stáhněte si aplikaci AL-KO inTOUCH, položte si smartphone do stabilního držáku na mobil (vhodné pro všechny přístroje 4 až 7“) a propojte se přes Bluetooth se svým zahradním traktorem a můžete využívat všechny výhody inteligentních zahradních traktorů řady Premium. Abyste už nezmeškali žádnou výměnu oleje nebo nožů, dostanete automaticky zprávu, která vám připomene intervaly údržby, jakmile bude nějaký aktuální. Práce údržby se zaznamenají do protokolů, které jsou k nahlédnutí i v kokpitu. Pokud potřebujete rychlou podporu, můžete přes aplikaci AL-KO inTOUCH App v kokpitu zcela jednoduše kontaktovat vybrané odborné prodejce, přičemž bude vždy postaráno o rychlé řešení. Navíc jsou v kokpitu uložena užitečná instruktážní videa k výrobkům, seznamy s příslušenstvím, náhradní díly i digitální knihy.

Technologie MAX AIRFLOW

Mimořádná výška, mimořádná velikost – to je u zahradních traktorů AL-KO základem technologie MaxAirflow. Prostřednictvím vysokých čepelí řezných nožů je tráva účinně vedena směrem k vypouštěcímu kanálku, který byl vyroben v extra velikosti, aby bylo možno zaručit co největší množství proudícího vzduchu do sběrného koše na trávu, který je uložen za ním. To se projevuje vysokou dráhou výhozu posečené trávy, namísto plošného dopravování do sběrného koše. Tak je sběrný koš plněn efektivně zezadu, aniž by docházelo k ucpávání vyhazovacího kanálu. To umožňuje delší cykly sečení a snižuje počet jízd k vyprazdňování koše, které jen zabírají čas.

ŠIMEK tip:

Kvalitní zahradní traktor není z laciného plechu! Při výběru zahradního traktoru si povšimněte mj. hmotnosti daného výrobku. Zpravidla čím těžší traktor, tím kvalitnější a masivnější rám podvozku stroje. Tímto parametrem AL-KO traktory převyšují svou konkurenci!

Prémiová záruka 5 let

AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 5ti letou záruku na naše traktory. Pro uplatnění prémiové záruky AL-KO je nutné dodržovat posezónní bezplatné garanční prohlídky v nejbližším autorizovaném servisu AL-KO.

Detailní podmínky prodloužené záruky a kompletní servisní síť naleznete v sekci Užitečné informace/Prodloužená záruka nebo na oficiálních stránkách českého zastoupení společnosti AL-KO ČR.

Od roku 2024 je palivo Natural 95 specifikace E5 nahrazeno palivem specifikace E10. Všechny motory, které jsou ve strojích AL-KO a Solo by AL-KO osazeny, mohou podle samotných výrobců bez problémů palivo specifikace E10 spalovat. U nového paliva specifikace E10 však může docházet k jeho rychlejší degradaci a ztrátě kvality. Nedoporučujeme tedy palivo dlouhodobě skladovat a stroje, pokud možno, odstavovat s plnou nádrží, aby palivo přišlo do kontaktu s co nejmenším množstvím okolního vzduchu. Problémům lze předejít použitím stabilizátoru paliva Briggs & stratton FUEL FIT 100 ml, který naleznete v sekci vhodného příslušenství k danému produktu.

Obecné doporučení: V případě, že má zahradní traktor olejový filtr, je doporučeno jej po prvních 5 hodinách společně s olejem vyměnit. Dále pak po každých 50 hodinách sečení.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.