STIGA Combi 1066 H

Agilní .

• , zakoupeno v STIGA-SHOP.cz

šlape jako hodinky, ideální do menších zahrad

• , zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

Zatím pouze jedno sečení, bez problému. Rider splňuje to co jsem od něj očekával.

Typ
Počet nožů
130 kg
Převodovka
automatické

Stiga Combi 1066 se zadním výhozem. Integrovaný sběr ANO. Objem koše 150 l. Mulčovácí vložka ANO. Deflektor výhozu - do strany. Sklopné sedadlo ANO. Nabíječka baterie ANO. Bezpečnostní vypínač pod sedadlem ANO. Brzda nožů ANO. Parkovací brzda ANO ZDARMA sestavení, vyzkoušení, seřízení, připraveno k okamžitému provozu + elektrický vyžínač. Kompaktní malý traktor STIGA Combi 1066 H s minimálním poloměrem otáčení pro menší zahrady do 1000m2. Je poháněn motorem Stiga o výkonu 9 HP. Komfort stroje podtrhuje elektrický startér a pedálem ovládaná hydrostatická převodovka, která umožňuje plynule měnit pojezdovou rychlost. Záběr sečení je 66 cm. Sběrací koš má objem 150 litrů. Nastavení výšky sečení má 6 pozic v rozmezí 30 – 80 mm. Traktor umožňuje trávu sbírat do koše, vyhazovat dozadu, vyhazovat do boku nebo mulčovat. Mulčovací vložka a nabíječka baterie jsou součástí stroje. Příslušenství v hodnotě 3000,- Kč ZDARMA: mulčovací vložka a nabíječka baterie jsou součástí dodávky stroje. Technické parametry STIGA Combi 1066 H Motor: Stiga Series 5750 ES Zdvihový objem motoru: 224 cm3 Výkon motoru: 9,0 HP Čistý výkon motoru: 3,6 kW Počet válců: 1 Převodovka: hydrostatická, s nožním pedálem Nožová spojka: mechanická Kola vpředu/vzadu: 13\" / 15\" Pracovní šířka: 66,0 cm Počet nožů: 1 Výška střihu: 30-80 mm, nastavení centrálně, 6 poloh Objem sběrného koše: 150 l Vyprazdňování sběrného koše: teleskopická tyč Mulčování: ANO Boční výhoz: NE Sklopné sedadlo: ANO Nabíječka baterie: ANO Brzda nože: ANO Parkovací brzda: ANO

2zákazníci nedoporučují produkt

Agilní .

• ● Velmi obratný rider se záběrem 66 cm s plně dostačujícím sběrným košem a dobrým výkonem. Spolehlivě s ním prokličkujete mezi stromky, keříky, či kolem chodníčků. (lépe než s traktůrkem s motorem vpředu)
    • ● Dobře zvládá i členitou zahrádku s příkrými svahy (když se to umí a nebojíte se nechá si líbit i solidní náklony)
    • ● Hydrostatický pojezd funguje velmi dobře, snadno a plynule.
    • ● Spouštění žacího ústrojí není pro slečny. Jde velmi z těžka. I po promazání se nespouští moc snadno. Konstruktéři zde zvolili bovden, který se příliš neosvědčil. Zřejmě proto Stiga ve svých vyšších řadách ono spouštění vyřešila již elektromagneticky.
    • ● Rovněž řízení občas vyžaduje nutnou dávku síly.
    • ● Bezpečnostní vypínače el. okruhu jsem úspěšně vyřadil z činnosti, protože když vám vypnou motor pokaždé když se jen zvednete od sedačky, je to jen pro zlost a nejste-li vyloženě kopyto, nepotřebujete to.

Tento rider jsem koupil ještě pod názvem Stiga Garden Compact E HST, v době kdy již nastupoval současný model 1066 H, který se od toho předchozího liší asi jen v tom, že má deflektor výhozu trávy do strany, který zle využít při mulčování.
    Asi po sedmi letech zkušeností se sečením trávy na ploše kolem 4.000 členitých metrů bych vám rider Stiga Combi 1066 H určitě doporučil, neboť bych si dnes bez něj údržbu své zahrady nedovedl představit.

• , zakoupeno v STIGA-SHOP.cz

šlape jako hodinky, ideální do menších zahrad

• Stroj dělá to co má, tj. k čemu je určen.
    • Ještě kdyby to uměl sám...

Mohu jen doporučit.

• po 30 minutách používání vždy po připojení sekacího mechanismu stroj nesnesitelně píská - nelze používat.... (ložisko?, řemen?, seřízení či chyba kompletace?)

Počáteční radost a zdání ušetřené práce se nenaplnilo. Zklamání a reklamace. Nedoporučuji.

• Projede dveřmi

Traktorek použivám od roku 2015 ale model HQ s motorem Brigs Straton a naprosto bez jediné chyby a problémů. Pán co tady popisuje tak buď neumí s tímto strojem zacházet nebo ke ... To že ten traktor musíte tlačit když se pokazí je snad jasné. On ten RedBull tomu opravdu křídla nedá. A to že jste ho musel odvézt sám do servisu je zase váš problém když si to meumíte vyjednat

• malý rozchod hodný do úzkých dveří
    • žlutá barva
    • snadné ovládání
    • rozhodl jsem se po nabídce na Heureka
    • - vše v shrnutí

Při prvním sekání v 06/2015 v půlce zahrady (cca 2000m2) zadřený motor. Nutno tlačit traktor 300 m do kopce, by si jej převzal dopravce.
    Po 40 dnech jej Elva Profi sro. zaslala "opravený" leč zapomněli namontoval lapač jisker výfuku, takže po posekání čtvrtiny zahrady byla zapečená karoserie a málem hořelo. Znovu tlačit traktor dopravci, by se odeslal prodejci k servisní opravě.
    Koncem září po opravě po posekání cca opět půlky zahrady spadl řemen, který propojuje motor se sekacím zařízením a protože nesmíte dle příslušné dokumentace tuto závadu sami opravit, opět tlačení do kopce a předání dopravci. Bohužel spadlý řemen dle Elva Profi sro nepodléhá záruce, platba za opravu.
    Rok 2016 - traktorek statečně v létě kosil z kopečka a kuckal při jízdě nahoru celé léto, naštěstí jen 2x, a pak nám opět spadl řemen. Takže v rámci záruky na pokyn prodejce odeslán opět do Českých Budějovic a bylo mi doporučeno, pokud jej chci dále úspěšně reklamovat, nechť si zaplatím odborného znalce. Tedy byl ke mně zpět odeslán až po vyděračském e-mailu, že oprava nepatří do záruky a budu platit skladné 80,- Kč denně, než si jej odvezu. Takže 23.12. byl opět zpátky u mne na zahradě. Opět jsem platil opravu i dopravu (cca 3 500,- Kč)
    V květnu tohoto roku jsem už v třetím roce vlastnictví tohoto traktorku jej nastartoval poprvé po "opravě" v ELVA PROFI sro, České Budějovice a hádejte, co se stalo - řemen praskl, aniž by posekal stéblo trávy.
    Odpověď firmy Elva Profi sro. České Budějovice - pokud máte zájem, pošleme Vám nový řemen(sic) - ten nesmíte v rámci záruky vyměňovat, posléze odpověď na reklamaci - dodejte nám traktorek k nám do servisu a my posoudíme Vaši reklamaci. Pro illustraci uvádím, že zahradu mám v Kopřivnici. Našel jsem si jej přes Heureku, zatím od 06/2015 cca 7 hod v provozu. A kdo bude chtít se pobavit, pošlu mu foto, tažného zařízení, které mi za 900,- Kč poslali. :D. Jinak ovšem :'(