STIGA Combi 1066 H

73 %

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Typ
zahradní traktory
Záběr
66 cm
Výkon
9 HP
Objem koše
150 l
Mulčovací hlava
ano
Kola
13 / 15
Počet nožů
1
Hmotnost
130 kg
Převodovka
automatické

Recenze

 • , zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

  Doporučuje produkt

  100 %

  Agilní .

 • , zakoupeno v STIGA-SHOP.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  šlape jako hodinky, ideální do menších zahrad

 • , zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

  Doporučuje produkt

  90 %

  Zatím pouze jedno sečení, bez problému. Rider splňuje to co jsem od něj očekával.

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Typ
zahradní traktory
Záběr
66 cm
Výkon
9 HP
Objem koše
150 l
Mulčovací hlava
ano
Kola
13 / 15
Počet nožů
1
Hmotnost
130 kg
Převodovka
automatické

Popis produktu

Stiga Combi 1066 se zadním výhozem. Integrovaný sběr ANO. Objem koše 150 l. Mulčovácí vložka ANO. Deflektor výhozu - do strany. Sklopné sedadlo ANO. Nabíječka baterie ANO. Bezpečnostní vypínač pod sedadlem ANO. Brzda nožů ANO. Parkovací brzda ANO ZDARMA sestavení, vyzkoušení, seřízení, připraveno k okamžitému provozu + elektrický vyžínač. Kompaktní malý traktor STIGA Combi 1066 H s minimálním poloměrem otáčení pro menší zahrady do 1000m2. Je poháněn motorem Stiga o výkonu 9 HP. Komfort stroje podtrhuje elektrický startér a pedálem ovládaná hydrostatická převodovka, která umožňuje plynule měnit pojezdovou rychlost. Záběr sečení je 66 cm. Sběrací koš má objem 150 litrů. Nastavení výšky sečení má 6 pozic v rozmezí 30 – 80 mm. Traktor umožňuje trávu sbírat do koše, vyhazovat dozadu, vyhazovat do boku nebo mulčovat. Mulčovací vložka a nabíječka baterie jsou součástí stroje. Příslušenství v hodnotě 3000,- Kč ZDARMA: mulčovací vložka a nabíječka baterie jsou součástí dodávky stroje. Technické parametry STIGA Combi 1066 H Motor: Stiga Series 5750 ES Zdvihový objem motoru: 224 cm3 Výkon motoru: 9,0 HP Čistý výkon motoru: 3,6 kW Počet válců: 1 Převodovka: hydrostatická, s nožním pedálem Nožová spojka: mechanická Kola vpředu/vzadu: 13\" / 15\" Pracovní šířka: 66,0 cm Počet nožů: 1 Výška střihu: 30-80 mm, nastavení centrálně, 6 poloh Objem sběrného koše: 150 l Vyprazdňování sběrného koše: teleskopická tyč Mulčování: ANO Boční výhoz: NE Sklopné sedadlo: ANO Nabíječka baterie: ANO Brzda nože: ANO Parkovací brzda: ANO

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

6zákazníků doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt
73 %
průměr z 8 hodnocení
5
5 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
2 ×
 • , zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

  Doporučuje produkt

  100 %

  Agilní .

 • Doporučuje produkt

  70 %
  • ● Velmi obratný rider se záběrem 66 cm s plně dostačujícím sběrným košem a dobrým výkonem. Spolehlivě s ním prokličkujete mezi stromky, keříky, či kolem chodníčků. (lépe než s traktůrkem s motorem vpředu)
  • ● Dobře zvládá i členitou zahrádku s příkrými svahy (když se to umí a nebojíte se nechá si líbit i solidní náklony)
  • ● Hydrostatický pojezd funguje velmi dobře, snadno a plynule.
  • ● Spouštění žacího ústrojí není pro slečny. Jde velmi z těžka. I po promazání se nespouští moc snadno. Konstruktéři zde zvolili bovden, který se příliš neosvědčil. Zřejmě proto Stiga ve svých vyšších řadách ono spouštění vyřešila již elektromagneticky.
  • ● Rovněž řízení občas vyžaduje nutnou dávku síly.
  • ● Bezpečnostní vypínače el. okruhu jsem úspěšně vyřadil z činnosti, protože když vám vypnou motor pokaždé když se jen zvednete od sedačky, je to jen pro zlost a nejste-li vyloženě kopyto, nepotřebujete to.

  Tento rider jsem koupil ještě pod názvem Stiga Garden Compact E HST, v době kdy již nastupoval současný model 1066 H, který se od toho předchozího liší asi jen v tom, že má deflektor výhozu trávy do strany, který zle využít při mulčování.
  Asi po sedmi letech zkušeností se sečením trávy na ploše kolem 4.000 členitých metrů bych vám rider Stiga Combi 1066 H určitě doporučil, neboť bych si dnes bez něj údržbu své zahrady nedovedl představit.

 • , zakoupeno v STIGA-SHOP.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  šlape jako hodinky, ideální do menších zahrad

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Stroj dělá to co má, tj. k čemu je určen.
  • Ještě kdyby to uměl sám...

  Mohu jen doporučit.

 • Nedoporučuje produkt

  10 %
  • po 30 minutách používání vždy po připojení sekacího mechanismu stroj nesnesitelně píská - nelze používat.... (ložisko?, řemen?, seřízení či chyba kompletace?)

  Počáteční radost a zdání ušetřené práce se nenaplnilo. Zklamání a reklamace. Nedoporučuji.

 • , zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

  Doporučuje produkt

  90 %

  Zatím pouze jedno sečení, bez problému. Rider splňuje to co jsem od něj očekával.

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Projede dveřmi
  • Nic

  Traktorek použivám od roku 2015 ale model HQ s motorem Brigs Straton a naprosto bez jediné chyby a problémů. Pán co tady popisuje tak buď neumí s tímto strojem zacházet nebo ke ... To že ten traktor musíte tlačit když se pokazí je snad jasné. On ten RedBull tomu opravdu křídla nedá. A to že jste ho musel odvézt sám do servisu je zase váš problém když si to meumíte vyjednat

 • Nedoporučuje produkt

  10 %
  • malý rozchod hodný do úzkých dveří
  • žlutá barva
  • snadné ovládání
  • rozhodl jsem se po nabídce na Heureka
  • - vše v shrnutí

  Při prvním sekání v 06/2015 v půlce zahrady (cca 2000m2) zadřený motor. Nutno tlačit traktor 300 m do kopce, by si jej převzal dopravce.
  Po 40 dnech jej Elva Profi sro. zaslala "opravený" leč zapomněli namontoval lapač jisker výfuku, takže po posekání čtvrtiny zahrady byla zapečená karoserie a málem hořelo. Znovu tlačit traktor dopravci, by se odeslal prodejci k servisní opravě.
  Koncem září po opravě po posekání cca opět půlky zahrady spadl řemen, který propojuje motor se sekacím zařízením a protože nesmíte dle příslušné dokumentace tuto závadu sami opravit, opět tlačení do kopce a předání dopravci. Bohužel spadlý řemen dle Elva Profi sro nepodléhá záruce, platba za opravu.
  Rok 2016 - traktorek statečně v létě kosil z kopečka a kuckal při jízdě nahoru celé léto, naštěstí jen 2x, a pak nám opět spadl řemen. Takže v rámci záruky na pokyn prodejce odeslán opět do Českých Budějovic a bylo mi doporučeno, pokud jej chci dále úspěšně reklamovat, nechť si zaplatím odborného znalce. Tedy byl ke mně zpět odeslán až po vyděračském e-mailu, že oprava nepatří do záruky a budu platit skladné 80,- Kč denně, než si jej odvezu. Takže 23.12. byl opět zpátky u mne na zahradě. Opět jsem platil opravu i dopravu (cca 3 500,- Kč)
  V květnu tohoto roku jsem už v třetím roce vlastnictví tohoto traktorku jej nastartoval poprvé po "opravě" v ELVA PROFI sro, České Budějovice a hádejte, co se stalo - řemen praskl, aniž by posekal stéblo trávy.
  Odpověď firmy Elva Profi sro. České Budějovice - pokud máte zájem, pošleme Vám nový řemen(sic) - ten nesmíte v rámci záruky vyměňovat, posléze odpověď na reklamaci - dodejte nám traktorek k nám do servisu a my posoudíme Vaši reklamaci. Pro illustraci uvádím, že zahradu mám v Kopřivnici. Našel jsem si jej přes Heureku, zatím od 06/2015 cca 7 hod v provozu. A kdo bude chtít se pobavit, pošlu mu foto, tažného zařízení, které mi za 900,- Kč poslali. :D. Jinak ovšem :'(