VARI IV GLOBAL ANV-400 (motor XP-200)

70 %
Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL. Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro...
63 740 Kč
Doprava 1 300 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka GARDEN-Technik
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 varianta1 300 Kč96 % • 1 512 recenzíDalší informace

Popis produktu

Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL. Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
zahradní traktory

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Typ
  zahradní traktory

  Popis produktu

  Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL.

  Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích.

  Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje.

  Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami.

  V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-400 s nosností 400 Kg.

  Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  2zákazníci doporučují produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  70 %
  průměr z 3 hodnocení
  5
  2 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  1 ×
  • Doporučuje produkt

   90 %
   • Velice užitečný stroj
   • Kvalitní materiálové provedení vozíku s odlévanými náboji kol a plnohodnotnými brzdami
   • Kovová převodovka s řazením jako u auta a snadnou výměnou kol za nože kypřiče (bez nářadí)
   • Velmi kvalitní motor XP-200
   • Dostupná celá škála dalšího kvalitního příslušenství
   • Mírně vyšší cena, vyvážená ale robustním mechanickým základem

   Plechařinu nemá cenu kupovat, Vari je osvědčená mašina, těžící z mnoha let zkušeností výrobce na trhu.

  • Doporučuje produkt

   100 %
   • Tlačítko primer - vždy chytí, kohout paliva pro vyjetí karburátoru do sucha, síla a točivý moment, řemeslné zpracování srovnatelné s Honda motory. Nový karburátor pro ty co nevyjíždějí do sucha na zavřený ventil, vyjde na cca 250,- Kč
   • nic

   Díky tlačítku primeru stačí 3x zmáčknout a motor chytá na jedno zatáhnutí. A díky palivovému kohoutu mezi nádrží a karburátorem je vždy možno vyjet karburátor do sucha, čímž se předejde komplikacím s rostlinnými usazeninami, které se bohužel dle zákona přidávají ve stále větším množství. když člověk odstaví motor s plným karburátorem benzínu (ne prémiové značky ASPEN) v chladu na dobu delší než týden, nemůže se potom divit, že každý rok musí opravovat karburaci. Poctivý motor s klikovkou v ložiskách a vložkou válce, který při správné údržbě budou drandit ještě vaši vnuci.

  • Nedoporučuje produkt

   20 %
   • Dílny vykony dobře se startuje
   • Mam motor xp 200 rok a už po páté ho vezu na spravu

   Nevyplatil se mi