Nejnovější recenze ze sekce Zahradní traktory

STIGA Alpina BT 84 HCB

• doporučení odborníka

Mtd DL 96 H

Mtd DL 96 H

Přidáno: 11. srpna 2017

(naposledy upraveno 11. srpna 2017)

• výkonný motor
  • tlakové mazání motoru, vhodný do svahu
  • hydrostatická převodovka
  • zvládne posekat i vysokou trávu
  • hydrostat ovládaný manuálně a částečně pedálem, ale lze si na to zvyknout
  • menší tuhost šasi, ale to mají všechny typy MTD v této třídě, při sečení to ale nevadí

Vadí mě, že ani jeden český prodejce neuvedl, že tento stroj má manuální hydrostatickou převodovku. Našel jsem to až na maďarském vébu MTD. Tento traktor má plynulý rozjezd dopředu, nebo dozadu ovládaný ručně. Pouze zpomalení, nebo zastavení lze ovládat taky levou nohou na pedálu. Dost mě překvapilo, že někteří prodejci ani netuší, že taková varianta ovládání hydrostatu existuje. Jedna z výhod je, že tohle ovládání nepotřebuje tempomat, protože to jako kdyby to bylo s tempomatem už funguje. Koupeno za 32 999 Kč.

Ověřený zákazník SKH Sebranice s.r.o Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2017

Zakoupeno v SKH Sebranice s.r.o

Zatím pouze jedno sečení, bez problému. Rider splňuje to co jsem od něj očekával.

Mtd DL 92 T

Přidáno: 9. srpna 2017

• Snadná manipulace
  • Nízká spotřeba
  • Vykonný motor
  • Občas se ucpává výfukový tunel

Stroj jsem zakoupil cca 4 roky zpět. Sekám 45 aru spíše rovnější plochy. Velka spokojenost.

Ověřený zákazník KOBRAS RUNLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 9. srpna 2017

Zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Při sekání i suché trávy dochází velice často k ucpání výfukové části do sběrného koše.

Karsit GREEN CUT K 22/102HX

Karsit GREEN CUT K 22/102HX

Přidáno: 8. srpna 2017

• Celkové zpracování, bytelnost stroje, prostě špička, silný motor, ovládání a manévrovací schopnosti, přístup k motoru, výborně řešení vyklapeni koše, skvěle seká vysokou i nízkou trávu, uzávěrka diferenciálu, výborně sbírá, poradna kola a litinova náprava s maznicemi. Pro mě absolutní spicka

Viz pro, mohu jen doporučit.

MTD LE 180/92 H

MTD LE 180/92 H

Ověřený zákazník FOX technika s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2017

Zakoupeno v FOX technika s.r.o.

kvalitní motor , možnost sečení bez koše.

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. srpna 2017

Zakoupeno v Českázahrada.cz

jede jak hodinky na sekacku uz nesahnu:-)

Přidáno: 2. srpna 2017

• Snadné a bezpečné ovládání, čístý a silný chod motoru, lehká a manervovatelnost a kvalitní české součástky dělají z tohoto trakturku krále v sečení zahrad. 100% spolehlivost tradice z Jičína. Osobně mám dva.

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2017

Zakoupeno v mamtechnika

• Traktorek velmi šikovný pro členitou zahradu, téměř všude se dostane. Velmi jednoduchý na obsluhu.

Reakce obchodu mamtechnika

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.
Pokud by jste potřebovali poradit ohledně zahradních traktorů, dokoupit náhradní díly, příslušenství, zajistit servis, neváhejte nás kontaktovat.
www.mamtechnika.cz/zahradni-traktory

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• zatím nelze hodnotit
  • lepší konstrukce např. řízení, závěs, táhla, ale asi to odpovídá cenové kategorii výrobku

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Přidáno: 20. července 2017

• sečení je zábava
  • hydro
  • trochu se bojím živitnosti stroje

Po třech letech provozu:
několik rekamací v záruce bylo celkem boj
plechová přední náprava začíná mít vůle v řízení
moc hladký vzorek zadních pneu, stroj snadno uvízne na nerovnostech
je vhodné dokoupit deflektor výhozu a motohodiny pro včasnou výměnu oleje
poměrně rychle vybitá baterie
cena byla cca 45.000, nynější mě dost překvapila

Ověřený zákazník ToolMax.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2017

Zakoupeno v ToolMax.cz

• Dobrý poměr kvalita/cena
  • Jednoduchá obsluha
  • Při couvání je nutné držet tlačítko

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2017

Zakoupeno v mamtechnika

Splňuje ve všem mé očekávání

Reakce obchodu mamtechnika

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.
www.mamtechnika.cz/zahradni-traktory
+420 603 487 786
+420 736 157 290
[email protected]

Ověřený zákazník Nářadí-Vítek Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2017

Zakoupeno v Nářadí-Vítek

Výrobcem je česká firma
Velmi rychlé dodání a vstřícné chování dopravce
Kvalitní zpracování celého výrobku
Silný a tichý motor
Velmi kvalitní sečení

BADY1 BADY1

Přidáno: 30. června 2017

• malý,pohyblivý,bezvadně fouká do koše,jednoduché ovládání - zvládne i menší dítě -,rozumná spotřeba,vzhledem k motoru "ze sekačky" je fakt supr co vše dokáže
  • ochotně mě vozí i při mých 110 kg po členité zahradě a ještě přitom seká a to i mokrou a vyšší trávu
  • je pravdou,že k tomu potřebuje mé pochopení pro stroj ale to není žádný problém
  • snadné vysypávání koše i pro ženu
  • po pětiletém používání a pravidelném využití ročních servisních prohlídek nemám nijakých zásadních připomínek
  • jen ke gelové startov.baterii - po 2 letech výměna za motocyklovou Pb a tím na prozatím vyřešen problém na další 3 roky se startováním

po 5ti rocích provozu asi na 1300 m2 hrbolatého a kopečkovitého terénu,kdy občas seká až 30 cm vysokou a někdy i mokrou trávu vč.bodláků a lebedy stačilo vyměňovat při ročních kontrolách svíčku a filtr.
1x po 3 letech výměna řemenu pojezdu a po 4 letech výměna unašeče nože a nože - klikovka kupodivu přežila bez úhony - ,(moje nepozornost k terénu - super šutr pod vysokou trávou),
obávaná "plastová" přední náprava dosud bez jakýchkoliv potíží
vyšší opěrka na sedačce = supr
a v době koupě za pouhých 29,700 Kč opravdu dobrá mašinka
Hydraulická převodovka je prostě proti ručnímu řazení na pohodlnost řízení absolutně pohodová a za 5 let provozu bez potíží
CELKOVĚ: doporučuji k případné koupi a to i za nové ceny.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. června 2017

• Projede dveřmi

Traktorek použivám od roku 2015 ale model HQ s motorem Brigs Straton a naprosto bez jediné chyby a problémů. Pán co tady popisuje tak buď neumí s tímto strojem zacházet nebo ke ... To že ten traktor musíte tlačit když se pokazí je snad jasné. On ten RedBull tomu opravdu křídla nedá. A to že jste ho musel odvézt sám do servisu je zase váš problém když si to meumíte vyjednat

Martin Martin

Přidáno: 24. června 2017

• kvalita provedení
  • životnost traktorů MTD
  • dělá vše jak má
  • trochu chybí signalizace plného koše, ale není to nic s čím by se nedalo žít:-)
  • sada pro mulčování by mohla být v základu a ne za příplatek

Kvalitní traktor, hlavně konstrukcí. Nemá světla, nemá všelijaké kontrolky apod., ale kdo by také sekal po tmě nebo potřeboval koukat na různé diodky:-)) Elektronika obecně je jen další věc, která se může pokazit. MTD DL 92 H je poctivý pracant, který při přiměřené údržbě opravdu dlouho vydrží ( s MTD mám mnohaleté zkušenosti).

Viking MT 6112 ZL

Viking MT 6112 ZL

Přidáno: 18. června 2017

• plastový koš
  • vnější design
  • 3 nožová žací jednotka
  • úzký a dlouhý tunel
  • cena náhradních dílů
  • nemožnost sečení přerostlé trávy

V době, kdy jsem vybíral zahradní traktor, jsem zvažoval mezi 2 finalisty výběrka - prvním byl traktor John Deere (2 nože) a druhým Viking (3 nože), nakonec vyhrál Viking díky plastovému koši a proto, že nože nebyly u 3 nožové jednotky časované.

Bohužel to byla velká chyba. Traktor mám 5 let a níže uvádím důvody, proč bych si tento už nekoupil.

Když se velmi pomalu sekala suchá nižší tráva do 15cm, bylo to bez problémů. Problémy nastávají při sekání hustější a vyšší trávy. Tím, že jednotka má 3 nože, tak se náběh tunelu začně zanášet trávou, která se tam postupně hromadí, až ucpe celý tunel. Toto člověk absolvuje několikrát v průběhu sečení, tudíž jsem opravdu "nadšený", když musím neustále čistit tunel.

Ještě horší martirium nastává, pokud je tráva vlhká ne-li po dešti. Jednou jedinkrát jsem vyjel do vlhké trávy ráno a od té doby vždy čekám, až bude tráva suchá. To bych kolem traktoru skákal jako opice a neustále čistil výhozí tunel.

Dalším neduhem je uložení baterie, kde lítá prach a tráva, toto uložení konstruktéři nevychytali. Jedním slovem hrůza. Pokud někdo tvrdí, že schránka je prachutěsná, tak ten traktor viděl jenom z rychlíku.

Abych jen traktor nehanil, tak docela dobrou volbou je motor. Po 120mth funguje bez problému a také dobrým počinem je ten plastový koš, který se snadno čistí. To nejdůležitější, co prohrává boj s konkurencí je ale 3 nožová žací jednotka a vyhazovací tunel.

Po této zkušenosti bych si tento produkt už nikdy nekoupil.
Musím dát za pravdu prvnímu hodnotiteli - Laďa, který si už také s tímto traktorem užil. Ten druhý hodnotitel - Jirka58 - mi přijde jako prodejce Stihl/Viking, který má vymytou hlavu školením a vychvaluje jen ten svůj produkt.

Člověk se musí dobře rozhodnout, co chce a za co vyhodí 140000Kč.

Jinak, soudruzi z Rakouska už překopali 3 nožovou jednotku (šmejd) a nyní dělají 2 nožovku, dokonce i ten tunel údajně rozšířili. Tak se musím jít na ten zázrak někdy podívat.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25