Nejnovější recenze ze sekce Zahradní traktory

Bolens BL 155/92 T

Bolens BL 155/92 T

Přidáno: 11. května 2017

• Motor dobrý i po 9 letech jede stejně, pouze vypouštění oleje je problém, šroub je nad šasim a nedá se tam nic dát, tak to teče všude včetně řemenu
  • Řemeny nic nevydrží
  • Zacpává se tunel pro dopravu trávy
  • Špatně ošetřený zvony pro usměrňování trávy tak že se tam vše nalepí.

Po 9 letech odešla baterie, což ujde.

MTD MINIRIDER 60 RDE

MTD MINIRIDER 60 RDE

Přidáno: 7. května 2017

• Malý a obratný
  • Špatně zvládá sekání vyšší vlhké trávy

Po výměně nože za trojramenný od české firmy A. se dobře plní koš i při sekání vyšší a vlhké trávy. Doporučuji.

Stiga Estate 5092 HW

Stiga Estate 5092 HW

Ověřený zákazník cime-shop Ověřený zákazník

Zakoupeno v cime-shop

• výkon

super rychlost sekání

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Super mašina k rodinému domku s větší plochou travního porostu. Výborný společník už má název (Pampeliška) odvádí kvalitní práci.
  • Zatím jsem při prvotním provozu neschledál.

Super mašina a hlavně výborný pomocník.Toho jsem měl mít u domu a hlavně na zahradě dávno dřív. Neváhat .

Viking MT 6112 ZL

Viking MT 6112 ZL

Přidáno: 5. května 2017

(naposledy upraveno 5. května 2017)

• tempomat
  • skvělý rejd, otočí se na místě !
  • jednoduché přepínání funkce sečení vpřed vzad,
  • osmistupňové nastavení výšky sečení, koš 350 litrů :-)
  • spolehlivost, dokonale seká hustou trávu
  • profesionální sečení trávníku - zcela rovné, přesné
  • nízké servisní náklady
  • jednoduchý přístup k žacímu mechanismu (nože, řemeny)
  • dokonalé umístění baterie
  • odkládací boxy na pitný režim při práci
  • velmi dobré odpružení sedačky, pohodlí, možnost nastavení
  • pěkný design, jednoduchá obsluha i servis
  • momentálně nic, odpracováno prvních 7 provozních hodin, ve srovnání s předchozím traktorem STIGA maximální spokojenost ve všech ohledech

Pro nákup jsme se rozhodli i přesto, že jsme si přečetli první a jedinou celkem negativní recenzi. Udělali jsme dobře a nelitujeme. Koupili jsme po doporučení odborníka. Z předchozí recenze vyplývají zřejmě jen nepravdivé informace, nebo si dotyčný zákazník koupil zcela jiný zahradní traktor a zmýlil se. Také je možná falešná recenze od prodejce konkurenční značky. V podstatě vyvracím všechno z předchozí negativní recenze. Mohu srovnávat,neboť jsem 7 let používal zahradní traktor STIGA, který byl vynikající. Srovnání je jednoznačné pro Viking MT 6112 ZL a to ve všech parametrech.
Co zcela vyvracím:
Seká bez problémů i vyšší trávu (cca do 20 cm), bez toho, aby se ucpával odhazovací kanál, který je ve srovnání se Stigou širší a kratší. Dokonce jsme vyzkoušeli sekat trávu na fotbalovém hřišti těsně po dešti, tedy zcela mokrou. Vše bez problémů při zkracování výšky trávy o cca 3 cm. Obrovský pomocník je tempomat, osmistupňové nastavování výšky sečení, obrovskou výhodou velký obsah sběrného koše (350 l) a široké pneu při mokrém podkladu. Přední světla jsem zatím nevyužil.Baterie je uložena v prachutěsné a vodotěsné schránce, voda a tráva jak se uvádí v předchozí negativní recenzi se k ní nemůže dostat ani při dešti. To, že se např. po 2-3 letech provozu musí vyměnit opotřebované nože nedokáže autor předchozí recenze spolknout, ale to je běžná výměna u všech zahradních traktorů, které jsou pravidelně v provozu. Naše verze traktoru Viking MT 6112 ZL nemá tři žací nože, ale pouze dva.Servisní náklady jsou pouze za případný nákup náhradního dílu, Veškerý servis si provádíme sami podle návodu k použití a to svépomocí, Majitel návodu tedy nemá vůbec žádné další investice, tedy bez dalších nákladů.
Produkt nepovažuji za předražený cena kolem 140 000,- Kč je u těchto technicky vyspělých strojů odpovídající a je plně funkční k naší spokojenosti, je plně vytížen a seká plochu cca 6 tisíc m2., v provozu téměř denně. S tímto technicky vyspělým a zdařilým výrobkem jsme zatím plně spokojeni. Byla to opravdu dobrá koupě, vše funguje tak, jak jsme očekávali. Objektivní informaci zde podám po cca jednom roce provozu.

Mtd DL 92 H

Mtd DL 92 H

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2017

Zakoupeno v mamtechnika

• Cena, kvalita provedení, snadnost obsluhy.

Traktor mohu doporučit. Za danou cenu dobrý produkt.

Reakce obchodu mamtechnika

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.
Pokud by jste potřebovali poradit ohledně zahradních traktorů, dokoupit náhradní díly, pomoc se servisem, neváhejte nás kontaktovat.
www.mamtechnika.cz/zahradni-traktory
[email protected]

Přidáno: 25. dubna 2017

• Výborná ovladatelnost,bezproblémový sběr i vlhké trávy.Plochu ,kterou jsem sekával celý den sekačkou,jsem letos posekal bez problémů za necelou hodinu.

Poměr ceny a výkonu

Seco Starjet AJ 102-24 P2

Seco Starjet AJ 102-24 P2

tichonov tichonov

Přidáno: 22. dubna 2017

• Silný motor, slušná cena, bytelný, pohodlný. Poměr cena/výkon mě přesvěsčíl pro koupi
  • při třetím sečení se zaseklo startovací relé, traktor startoval i bez klíčku (ještě že mi ukázali, kde je baterie) - prý jsem nebyl první
  • po roce problém s baterií - prý vadné kontakty, po dalších 3 měsících jsem musel stejně vyměnit, reklamaci neuznali a ještě ze mě dělali vola
  • při vlhčí trávě se ucpává
  • lehký předek při maximálním ratu na vlhčí trávě jede rovně
  • po 2 letech mi už 3x spadl řemen k sekání, dá se nahodit ručně, ale asi mě brzo čeká výměna

Můj první traktor, vysokou spokojenost bohužel kazí občasné poruchy, za 100tisíc bych čekal bezproblémový provoz. Jinak vcelku výhodná koupě

Stiga Estate 3398 HW Kawasaki

Stiga Estate 3398 HW Kawasaki

Přidáno: 18. dubna 2017

• Silný dvouválcový motor špičkové firmy Kawasaki. Seká i přerostlou trávu bez zaváhání. Seká stejnoměrně i ve fázi zatáčecí. Stiga je výrobek italské firmy a je opravdu vyráběna v Itálii, tedy ne v Číně. Trávník je po sečení skvělý! Pohodlné sekání za ani ne třetinový čas proti sekačce se záběrem 55 cm.
  • Zatím jsem nic neobjevil. Nedoporučuji umývat vodou i přes to, že výrobce na tělese sekacího mechanismu připravil připojení na hadici. Po oplachu je nutné vše opět namazat, chcete-li mít traktůrek v pořádku.
  • Poněkud vyšší cena, ale odmění se nekompromisním výkonem.

Renomovaná firma.
Mám již zkušenost se sekačkami Stiga, které při pravidelné péči slouží bez problémů 18 let.

Doporučuji benzin s nejvyšším oktanovým číslem a motorový olej vyšší kategorie, než je doporučovaný. Mizivé navýšení nákladů, za cenu dokonalejšího provozu motoru, který bude jak v bavlnce.

Skvělý traktůrek, který Vám bude dělat jen radost a budete se o něj v rodině " prát" :o)

Cub Cadet LT3 PR105

Cub Cadet LT3 PR105

Ověřený zákazník ToolMax.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2017

Zakoupeno v ToolMax.cz

• Výkon,šíře žacího ústrojí,dobře sbírá i mokrou trávu,cena dost dobrá.
  • Nemá velký otvor pro distribuci trávy do koše ale stačí snížit rychlost a je to ok.

Tento stroj je je dobrým kompromisem mezi cenou a výkonem.
Jeho jednoduchá a robustní konstrukce je ku prospěchu věci,prostě Cub Cadet.

Cub Cadet XT3 QR95

Cub Cadet XT3 QR95

Přidáno: 9. dubna 2017

• Silný motor , velký koš,super stroj

Super silný stroj neucpává se odhozový tunel zvládne mokrou i višší trávu.

Přidáno: 7. března 2017

• poměr cena výkon . Měl jsem předraženou Hondu 2417 za více než dvojnásobnou cenu a žádná hitparáda to nebyla

Cub Cadet je vlastně MTD DL 92h , stejný je i Stiga BT 84 HCB jen má menší záběr. A mnoho dalších zahradních traktorů používá stejnou platformu , jen vzhled a dodaný typ motoru se nepatrně liší

VARI IV GLOBAL ANV-400 (motor GCV 160)

VARI IV GLOBAL ANV-400 (motor GCV 160)

Ověřený zákazník Milisterfershop.cz Ověřený zákazník

• nenáročnost na provoz

STIGA Alpina BT 84 HCB

STIGA Alpina BT 84 HCB

Přidáno: 26. ledna 2017

• .dmoc dobrý traktor, není moc velký ale zase zastane práci za dva. jsem s ním moc spokojený,doporučuji všem co chtějí velkého pomocníka za málo peněz
  • vůbec nic

no prostě super!!

Wolf-Garten A 92.165 H

Wolf-Garten A 92.165 H

Přidáno: 19. ledna 2017

• jsem již před duchodem
  • klínový řemen vydržel pouhých 60 hodin cena po slevě 1467 jinde jsem řemen zakoupil za 177kč traktor zakoupen u mountfieldu záruka neuznána-vetší spotřeba

mám zahradu 2000m a nechtěl jsem již běhat za sekačkou
seká dobře ale nechce se mi kupovat kadých 60 hod. klínový řemen za 1467kč ve slevě od firmy mountfield
zřejmě to jsou šmejdi

HECHT 7100 R SET

HECHT 7100 R SET

Přidáno: 23. prosince 2016

• Dobrá cenová dostupnost.
  • Konstrukčně (návrhem) i vzhledově zdařilý malotraktor.
  • Dostatečně silný motor.
  • Dobrá nosnost.
  • Plastová odpružená sedačka (oproti jiným značkám)
  • Sklápěcí korba přívěsu.
  • Rychlá převodovka - 1 silná a při 2 i 3 dobrá rychlost na cestě.
  • Dobře startuje - celkem kvalitní motor.
  • Spojka v olejové lázni.
  • Kvalita ocele je oproti evropským standardům nižší - měkká ocel.
  • Menší úhel možnosti zatáčení.
  • Možná přední světla jsou pouze doplňkem - nárazník se světly, který není na českém trhu k dostání.
  • Dílenské zpracování některých dílů je i podprůměrné - u přívěsného vozíku (křivě navařené příruby kol, jsem musel při montáži vyrovnávat podložkami).

HECHT 7100 SET "R" jsem pořídil za celkem přijatelnou cenu. Pokud je majitel technicky zručný, může některé nedostatky lehce odstranit (upravit). Přední nárazník jsem doplnil o další závaží, tak malotraktor dobře zvládá i náročnější terén. Během (zatím) krátkého používání jsem ho otestoval při těžbě dřeva, kdy jsem pohodlně na něm vezl zatím 1 m3 dřeva. Motor to dobře bez problémů zvládl po rovině i na druhý rychlostní stupeň.

VARI XP-200 + vozík ANV-400

VARI XP-200 + vozík ANV-400

Ověřený zákazník Namir.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2016

Zakoupeno v Namir.cz

• na rozdíl od Raptoru je s ním možné orat, upravovat půdu.
  • nevím o ničem.

výborný pomocník na zahradě, poli, v lese.
Mám ho teprve krátkou dobu.

Přidáno: 18. listopadu 2016

• Dostatečný výkon
  • Pěkné provedení
  • Velký záběr
  • Vyjede i příkřejší teréní nerovnosti
  • Snadné čištění pomocí připojení hadice
  • Pojistka,bez nasazeného koše nejde spustit sečení
  • (vyřešil jsem to pevnějším plíškem)
  • Pojistka sedla,pokud slezete,motor chcípne
  • Při couvání se spuštěným sečením,musíte držet tlačítko,což znemožňuje výhled vzad.(vyřešil jsem to koulí na volant)

Stigu jsem si vybral,kvůli vyhlášené kvalitě.
Mám ho první sezonu a musím říct,že jsem moc spokojený.Mám cca 3000m/2 zahradu a za 2hodiny príma pojezděníčka mám hotovo.
přidal jsem si na volant i kouli,pro lepší řízení jednou rukou,což se hodí právě při couvání se spuštěným sečením.
Navíc mám kolem domu 4 vzrostlé ořechy,no a sběr listí byl pro mně každý rok utrpení.
Se Stigou,bez problémů.
Vrstva listí nedělala traktůrku žádný problém,jen se ucpával tunel do koše,protože dole bylo listí ještě mokré.Proto jsem koš sundal,rozemlel listí na drobno,vyhodil za sebe a pak jednoduše posbíral.
Takže shrnuto podtrženo,se Stigou jsem nad míru spokojen,MŮŽU VŠEM JEN DOPORUČIT!Sečení trávy bylo pro mně vždy relaxací,teď je to navíc i zábava!

Seco STARJET UJ 102-22 (p0)

Seco STARJET UJ 102-22 (p0)

Přidáno: 6. listopadu 2016

• Traktor mám asi 2 měsíce a zatím pracuje bez sebemenších chyb

traktor české výroby, levnější náhradní díly, zvládá svahy

VARI IV GLOBAL VARI XP200 ANV400

VARI IV GLOBAL VARI XP200 ANV400

Přidáno: 19. října 2016

• Tažná síla, kvalita zpracování, nastavitelnost řídících prvků.
  • Vůbec nic

Uvažoval jsem o koupi stroje MS 07, ale potom když jsem si spočítal cenu, tak jsem zjistil, že když přidám 4 tisíce tak budu mít originál VARI a jsem rád že jsem tam udělal.
Stroj je výborně zpracovaný, je k němu dostatek příslušenství. Rozhodně ho doporučuji, pokud chcete vozit těžší náklady, nebo jenom orat, tak přikoupit další závaží. Já doplňky nakupoval starší protože jich je na internetu v nabídce obrovské množství, jelikož se VARI systém vyrábí už několik desítek let. Taktéž jsem pořídil Vari PowerMeter abych mohl přesně plánovat servisní úkony a výměnu oleje v motoru a převodovce.
Zatím jej mám jenom chvíli ale už tak mi udělal velkou službu takže rozhodně doporučuji.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]